• H A K K I M I Z D A

Firmamız

Şirketimiz Bilol Tekstil 1911 yılından beri Makine Mümessilliği konusunda faaliyet göstermektedir. İlk kuruluşu tekstil makineleri konusunda olmuştur. Halen bu konuda dünyanın önde gelen Almanya, İtalya, İsviçre menşei makine imalatçılarının temsilciliğini yürütmektedir.
2008 yılında, Tekstil konusunda geçmişten gelen Makine Mümessilliği tecrübesine güvenen firmamız Metal İşleme Makineleri konusunda da faaliyet göstermeye karar vermiştir. Böylece, tekstil sektörünün dışında Metal Sektörüne (otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, elektrik-elektronik, çeşitli makine imalatı, savunma sanayi, uçak sanayi v.b. ) hizmet veren Almanya, İtalya ve İsviçre menşei dünyaca tanınmış makine İmalatçılarının temsilciliğini üstlenmeye başlamıştır.
İlk olarak İsviçre’de yerleşik, hassas kesim konusunda dünya liderliğini elinde bulunduran, Feintool firmasının temsilciliğini üstelenerek sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. Akabinde yine konusunda lider olan Bruderer , Nobag, Arku, Imeas, Agathon, Pero ve Pemtec firmalarının temsilciliklerini de üstlenerek mümessillik portföyünü genişletmiştir.
Background

M Ü M E S S İ L L İ K L E R